maNga’dan 20. yıl turnesi

Türk alternatif rock müziğin öncü gruplarından maNga, 20. yıl kutlamaları kapsamında çıkacakları turneyle sevenleriyle buluşuyor. Türk rock müziğin öncüleri arasında yer alan Manga, turne kapsamında 21 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında Gaziantep, Antalya, İstanbul ve Ankara’da konser verecek. MTV Ödüllü grubun 20 yılın hit şarkıları ile gerçekleştirecekleri konserlerin biletleri Türkiye’nin lider ve kapsayıcılığı en geniş etkinlik biletleme platformu Biletinial’da.

Türkçe alternatif rock müziğinin MTV ödüllü öncü grubu maNga, bu yıl kuruluşunun 20. yılını kutluyor. maNga, 20. yıl kutlamaları kapsamında çıkacağı turne kapsamında 1 Nisan’da Gaziantep, 3 Mayıs’ta İstanbul, 11 Mayıs Antalya ve 31 Mayıs’ta ise Ankara’da sevenleriyle bir araya gelerek, 20 yılın hit şarkılarını birlikte seslendirecek. Bu özel turne serisinin biletleri Türkiye’nin lider ve kapsayıcılığı en geniş etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Ankara kökenli alternatif rock, nu-metal ve rapcore grubu manga, hayatımıza 2001 yılında birçok türü birleştirerek yarattığı yeni müzik tarzı ve Türkiye’nin ilk animasyon klibiyle girdi. Çok geçmeden de “Bir Kadın Çizeceksin” şarkısıyla alternatif müzik severlerin kalbine taht kurdu.

Türkiye’de konserleri mutlaka izlenmesi önerilen gruplar arasında ilk sıralarda yer alan maNga’nın 20. yıl turnesinin biletleri Biletinal’da.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x